CICHY LUKSUS

Markę NOWIŃSKA HANDBAGS tworzymy w etosie cichego luksusu, czyli ponadczasowego designu zainspirowanego tradycyjnymi metodami kaletniczymi. Tak jak Włosi, którzy do perfekcji opanowali kunsztowne rzemiosło, my również nie uznajemy kompromisów jakości, a nasze produkty służą latami. 

Wierzymy, że w hałaśliwych czasach, cisza jest oznaką luksusu. Działamy w zgodzie ze sobą i wsłuchując się w siebie. Nasze klasyczne wzornictwo jest niekrzykliwe, nie narzucające się, choć przełamane charakterystycznym „pieprzykiem". Wiele się dookoła zmienia, a filozofia i wartości naszej marki pozostają takie same. Są jak kompas, który nas prowadzi w tym szalonym świecie zmian.

Marka NOWIŃSKA HANDBAGS została doceniona przez brytyjskie wydanie magazynu Vogue.

Nasze korzenie sięgają okresu, kiedy założycielka - Maria Nowińska mieszkała we Włoszech i zafascynowała się „botteghami”, czyli warsztatami prowadzonymi przez mistrzów różnych rzemiosł. Włoski design odbił się szerokim echem na całym świecie, wywarł też ogromne wrażenie na młodej projektantce: „Włosi mają cały pakiet: są bardzo zdolni manualnie, są świetnymi rzemieślnikami, a przy okazji znają się na jakości, materiałoznawstwie, modzie i historii sztuki."

Uczyliśmy się od najlepszych maestro łączących pasję z kunsztem rękodzielniczym i umiłowaniem piękna. Dziś, idąc za głosem pasji i rozwijając markę, wyznaczamy wysokie standardy jakości, ale nie tracimy z oczu czystej radości tworzenia; w lekkości i z nutą włoskiej nonszalancji.