Projektantka marki

NOWIŃSKA HANDBAGS to klasyczne torebki i akcesoria z „pieprzykiem” dla kobiet poszukujących autentyczności i dokonujących świadomych wyborów. Założycielka marki, Maria Nowińska od 2005 roku tworzy skórzane akcesoria zgodnie z tradycjami kaletniczymi zainspirowanymi włoskim rzemiosłem. Torebki NOWIŃSKA odzwierciedlają wielokulturowe doświadczenia projektantki, która mieszkała w Warszawie, Rzymie, Szanghaju i Kuala Lumpur. Twórczyni marki pasjonuje się rzemiosłem, którego uczyła się od najlepszych mistrzów we Włoszech; łączy znajomość projektowania, konstrukcji i sztuki kaletniczej z doświadczeniem prowadzenia marki modowej w Europie i Azji. Podchodząc do biznesu z pasją i sercem, Maria świadomie buduje markę w zgodzie ze swoimi przekonaniami i wartościami.

W co wierzymy?

AUTENTYCZNOŚĆ

Bycie autentycznym, życie w zgodzie ze sobą, swoją prawdą, zasadami i marzeniami.

SIŁĘ KOBIET

Naszą misją jest wspieranie kobiet, dodawanie im mocy i odwagi. Angażujemy się w akcje społeczne wspierające kobiety i kobiece biznesy.

ŚWIADOMY LUKSUS

Postrzegamy luksus jako wolność robienia tego co się kocha i w sposób jaki się kocha. Mindful luxury to dla nas również kolekcjonowanie doświadczeń z podróży do pięknych miejsc, w których architektura przenika się z naturą.

Our beliefs

Nasze wartości

Our values

UNIKATOWOŚĆ

Wierzymy, że każdy ma swój wyjątkowy potencjał. Czerpiemy z naszych zasobów tworząc autorskie wzory torebek. Nasz unikatowy styl to klasyczna moda z pieprzykiem.

JAKOŚĆ

Poparte wieloma latami doświadczenia, nasze torebki i akcesoria wyróżniają się mistrzowskim rzemiosłem i jakością na lata.

ZROWNOWAŻONE PODEJŚCIE

Torebki NOWIŃSKA HANDBAGS są produkowane etycznie i ze zrównoważonych materiałów. Jesteśmy wysoce świadomi naszej odpowiedzialności społecznej i środowiskowej. Nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę i poszukujemy optymalnych rozwiązań.